• Strona domowa
  • Hrubieszów: Opuścił Zakład Karny, ale wkrótce dotąd wróci
Rozbój
08:43, 27 stycznia
Reliable source

Hrubieszów: Opuścił Zakład Karny, ale wkrótce dotąd wróci

Rozbój
W Hrubieszowie mężczyzna zaatakował kobietę. Jak się okazało, nie wiele czasu upłynęło od jego zwolnienia z Zakładu Karnego.

W Hrubieszowie mężczyzna zaatakował kobietę. Jak się okazało, nie wiele czasu upłynęło od jego zwolnienia z Zakładu Karnego.

Wydawałoby się, że po spędzeniu pewnego okresu życia w więzieniu u człowieka musi pojawić się chęć pozostania na wolności. Niestety często sytuacja składa się zupełnie odwrotnie. Podobnie się stało z jednym z mieszkańców Rudy Śląskiej.

W niedzielę w centrum Hrubieszowa spędzała czas 49-letnia mieszkanka miasta. Wkrótce zobaczyła, że za nią idzie mężczyzna. Nieznany podchodził coraz bliżej i wreszcie zaczepił kobietę, próbując wyrwać u niej torebkę. Jednak pani nie pozwoliła na taki prosty rabunek i zaczęła się bronić. Złodziej zobaczył, że nic z tego nie będzie, pchną kobietę w ścianę i uciekł. 

Na miejsce wkrótce przyjechała policja. Funkcjonariusze wysłuchali świadczenia poszkodowanej i za pomocą stworzonego opisu zaczęły szukać przestępcy. Dosłownie za 10 minut zatrzymali 29-letniego mieszkańca Rudy Śląskiej. Jak się okazało, 4 stycznia opuścił miejscowy Zakład Karny. 

Sprawę skierowano do prokuratury. Za rozbój teraz może otrzymać nawet 12 lat pozbawienia wolności.

Foto: Policja Lubelska

#Rozbój #Atak #Rabunek #Hrubieszów #Lubelszczyzna

Komentarze

live comments feed...