• Strona domowa
  • Lublin: Zatrzymano oszustów, którzy skradły 1,2 miliony
Zatrzymanie
11:33, 21 stycznia
Reliable source

Lublin: Zatrzymano oszustów, którzy skradły 1,2 miliony

Zatrzymanie
Po poszukiwaniu udało się znaleźć oszustów, którzy skradli kobiecie 1,2 miliony złotych.

Po poszukiwaniu udało się znaleźć oszustów, którzy skradli kobiecie 1,2 miliony złotych.

Tydzień temu pisaliśmy o rekordowym oszustwie w Lublinie. Wtedy u 92-letniej kobiety wyłudzono złote ruble i dolary łączną wartością 1,2 miliony złotych. Oszusty przekonali poszkodowaną, że policja potrzebuje jej pomocy dla aresztu “niebezpiecznych oszustów”. Staruszka wtedy zebrała swoje oszczędności do siatki i pozostawiła w bramie jednej z kamienic śródmieścia.

Wreszcie po poszukiwaniu przez funkcjonariuszy z Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu KPM w Lublinie, zatrzymano kilku mężczyzn zamieszanych w tej sprawie. 

Zatrzymanie oszustów

Dwójko z podejrzanych wpadli w ręce policji w zeszłym tygodniu w miejscowości Opatów województwa świętokrzyskiego. Są to mężczyźni 26 i 30 lat. Przy sobie mieli 20 tysięcy złotych gotówki. Już usłyszeli zarzuty i zostali tymczasowo aresztowani na trzy miesiące.

Trzeci sprawca to 24-latek, który niedługo przed tym opuścił areszt tymczasowy, gdzie przebywał za oszustwo metodą “na policję”. Został zatrzymany w Warszawie.

Złodziejom grozi do 10 lat pozbawienia wolności. O tym co stało się z zabytkowymi monetami, policja na razie nie podaje informacji. 

Zatrzymanie oszustówZatrzymanie oszustów

Foto/wideo: Policja Lubelska

#Zatrzymanie #Oszustwo #Rekordowe oszustwo #Lublin

Komentarze

live comments feed...